projekt

OK!magazyn miesięcznik lifestyle

kreowanie zawartości czasopisma

Szczegóły projektu

Założenia

działania wydawnicze i marketingowe bezpłatnego czasopisma regionalnego jako alternatywy dla płatnych pism z segmentu lifestyle

Pismo powstało w 2008 roku jako regionalny miesięcznik lifestyle dla Kobiet. Miał być bezpłatną alternatywą dla ogólnopolskich pism z segmentu premium dla mieszkanek regionu radomskiego. Wydawane było nieprzerwanie do roku 2018.

W roku 2017 OK!magazyn został wyróżniony w rankingu miesięcznika branży medialnej PRESS w kategorii bezpłatnych, regionalnych wydawnictw lifestylowych w Polsce. Miesięcznik jako jedyny z województwa mazowieckiego został wyróżniony w tym rankingu.

W ocenie brano pod uwagę te magazyny, które „potrafią promować lokalne osobowości, a nie warszawskich celebrytów na gościnnych występach, te, które publikują dobre wywiady z trudnymi pytaniami, a nie rozmowy o sukcesach kolejnych prezesów, te, które mają niebanalną makietę i dobre fotografie oraz te, po których widać smykałkę do redagowania – sprawiania, by każdy numer magazynu był spójną, ciekawą całością, a nie zlepkiem przypadkowych tekstów”.


Partner

OK!magazyn

Rok

2008

Inne nasze realizacje

Projekty szyte na miarę dla klientów z różnych branż. Nasz cel: uatrakcyjniać marki i łączyć je z odbiorcami.