PROJEKTOWANIE
STRON WWW

Projektujemy, budujemy i wspieramy korporacyjne, komercyjne oraz prowadzone non profit strony internetowe WordPress. Stawiamy na estetykę i funkcjonalność. Jak mówią nasi Klienci: po nas się stron nie poprawia.

Zapewniamy też wsparcie witryny w zakresie aktualizacji i wdrażania ulepszeń, nawet jeśli to nie my wykonaliśmy Twój serwis www.

PROJEKTOWANIE STRON WWW

Projektujemy, budujemy i wspieramy korporacyjne, komercyjne oraz prowadzone non profit strony internetowe WordPress. Stawiamy na estetykę i funkcjonalność. Jak mówią nasi Klienci: po nas się stron nie poprawia.

Zapewniamy też wsparcie witryny w zakresie aktualizacji i wdrażania ulepszeń, nawet jeśli to nie my wykonaliśmy Twój serwis www.

Co od nas otrzymasz?

Działamy zgodnie z wytycznymi, które ustalamy na początku współpracy. Dodatkowo gwarantujemy:

  • zgodność z przeglądarkami Chrome, FireFox, Internet Explorer, Mac Safari
  • kod zoptymalizowany pod bardzo wolne łącza
  • strony w pełni wykorzystujące rozdzielczości najnowszych monitorów
  • formularze kontaktu, mapy, Cookies info, galerie. quizy, media społecznościowe
  • pomoc techniczną, w tym przekażemy Ci przewodnik, jak samodzielnie uzupełniać Twoją stronę
  • administrowanie techniczne Twoją stroną, przenesienie domeny, zmiana hostingu, założenie poczty
  • jeśli nie masz własnego serwera, udostępnimy Ci miejsce na naszym serwerze hostingowym

Ile kosztuje strona www?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: ile kosztuje strona internetowa? Strony internetowe charakteryzują się innymi elementami, formą graficzną, różnym stopniem rozbudowy, czy technologiami wykorzystanymi do budowy strony. Każda strona jest inna, dlatego nie posiadamy sztywnego cennika i każdą stronę wyceniamy indywidualnie.

Na cenę strony internetowej wpływa szereg czynników, m.in. jej funkcjonalności, projekt graficzny, czas wykonania, a przede wszystkim profesjonalność wykonawcy. Dlatego musisz przygotować opis projektu tzw. Brief lub spodziewać się od nas szeregu pytań lub przesłania formularza, w którym odpowiesz na najważniejsze kwestie dotyczące Twoich potrzeb.

Jak wybrać stronę, z której będziesz zadowolony? Na pewno nie warto wybierać najtańszych ofert, bo będą one rzutowały na jakość realizowanej strony internetowej, ale nie warto także płacić za to zbyt wiele. Projektujemy stronę internetową dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki. Dlatego taki projekt wymaga indywidualnej wyceny lub dopasowania jednego z naszych pakietów.

Jak pracujemy nad stroną www?

Każdy projekt, nad którym pracujemy, jest na swój sposób wyjątkowy i złożony. Na początku każdego projektu prawie niemożliwe jest dokładne określenie, co obejmuje zakres prac. Dlatego w większości naszych projektów stosujemy podejście dwufazowe.

Faza pierwsza obejmuje:


Strategia marki

Każdy projekt zaczynamy od poznania Twojej Marki. To proces, w którym ustalamy kim jest Twój Klient, jakie są jego potrzeby i jak Twoja Marka może je zaspokoić.

Na tym etapie dokonujemy przeglądu treści na Twojej dotychczasowej stronie (jeśli ją zmieniamy lub opracowujemy architekturę nowej witryny.

Wizualna strategia marki

Podstawą prac projektowych jest wizualna strategia marki. Stworzymy niestandardowy layout i paletę kolorów, które nadadzą ton, styl i estetykę wizualną wszystkim tworzonym przez nas projektom.

Projekt

Następnie zaprojektujemy pełną mapę witryny a także elementy strony internetowej, takie jak nagłówek, nawigacja, widżety. Sprawdzamy, w jaki sposób rozmieścić treść i zdjęcia w nowej witrynie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Faza druga obejmuje:


copywriting

Jeśli nie masz własnych tekstów na stronę, możemy oczywiście je za Ciebie napisać.

Właśnie w tej fazie uzupełniamy wszystkie podstrony Twojego serwisu treścią.

Programowanie/testowanie

Dodajemy funkcjonalności do twojej strony i ją kodujemy, aby mogła działać bez zarzutu. To najdłuższy proces w tworzeniu Twojego serwisu. Cały czas masz jednak podgląd „na żywo” do tworzonej strony.

Jednocześnie testujemy całe środowisko, aby uniknąć problemów technicznych.

utrzymanie strony

Utrzymanie i administrowanie witryną jest ważne dla jej prawidłowego funkcjonowania. Nasze strony internetowe są stale monitorowane pod względem aktualizacji, błędów indeksowania, nieaktualnego kodu czy zagrożeń bezpieczeństwa.

Tworzymy strony internetowe WordPress, które są skalowalne, zoptymalizowane i przyjazne dla Google.